Home
váš sprievodca svetom pokru
CZ verze

Narodeninový festival Concordu pokračuje: Open turnaj garantuje €100.000!

25 dňové oslavy 25. výročia od založenia Concord Card Casina sú vo viedenskom Montesine, CCC Simmering a CCC Lugner City v plnom prúde. Na skončený Warm Up už plynulo nadviazal Open turnaj s garanciou rovných €100.000.

Prvý narodeninový turnaj vyšiel Slovákom na výbornú. Vladimír Valent obsadil v €25.000 GTD Warm Upe druhé miesto a šiesty skončil Pavel Chalupka. Okrem finálového dňa bol včera v Simmeringu zahájený aj ďalší turnaj veľkolepého festivalu.

Open s garanciou rovných €100.000 pri vklade €150 má v kalendári vyhradené dni od 16. do 23. septembra. Zaujímavosťou je, že ponúka aj Phase dni za €18, v ktorých je štartovný stack nastavený na 10.000. Postupujúci z fázy si svoje stacky odnášajú do prvého dňa. Reálne sa tak môže stať, že úvodný deň začnete s vyšším ako so štartovným stackom 100.000 žetónov a ešte vás bude stať podstatne menej. Z každej fázy postupuje do úvodného dňa 10% účastníkov. Rovnako tak si z každého prvého dňa zaisti finále 10% najúspešnejších.

Prvú fázu už máme za sebou a na programe ich je ešte 9. Úvodných dni 1 bude na programe 7 a prvý odštartuje už vo štvrtok od 17:00 v Simmeringu.

Celý turnaj vyvrcholí v nedeľu od 14:00 v Simmeringu a my veríme, že sa opäť bude dariť aj slovenským zástupcom. Viac informácii nájdete na oficiálnej stránke podujatia.